ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦେଶନା ଦେବା ପାଇଁ ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କା ଫିସ୍ ନିଅନ୍ତି ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର

Director

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଫିଲ୍ମ ଭଲ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଜଣେ ଭଲ ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର ଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଥାଏ । ଏହି ୮ ଜଣ ଟପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଫି ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ, ଏକ ନମ୍ବର ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର ଙ୍କ ଫିସ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ ।

8. ଫରହାନ୍ ଅଖତର :

ଫରହାନ ଅଖତର ଜଣେ ଉତ୍ତମ ଅଭିନେତା ତଥା ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ । ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବା ପାଇଁ ଫରହାନ୍ ଅଖତର ପ୍ରାୟ 4 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି ।farhan

7. କବୀର ଖାନ :

କବୀର ଖାନ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ସେ ଅଫିସରେ ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ, ଏକ ଥା ଟାଇଗର ଭଳି ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି । କବୀର ଖାନ ଏକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ 8 କୋଟି ଟଙ୍କା ଫିସ ନେଇଥାନ୍ତି ।

6. ମୋହିତ ସୁରୀ :

ମୋହିତ ସୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଜଣେ ଅତି ଯୁବ ତଥା ଲୋକପ୍ରିୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କୁହା ଯାଆନ୍ତି।ସେ ଆଶିକୀ ୨, ହାପ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପରି ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି । ମୋହିତ ସୁରୀ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ରାୟ 9 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି ।

5. ମଣି ରତ୍ନାମ :

ମଣି ରତ୍ନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଫିସରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥାଏ। ମଣି ରତ୍ନାମ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ରାୟ 9.5 କୋଟି ଟଙ୍କା ଫିସ ଆଦାୟ କରନ୍ତି  ।

4. କରଣ ଜୋହର :

କରଣ ଜୋହର ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ତଥା ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ସେ କୁଚ କୁଚ ହୋତା ହେ, ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ଭଳି ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି । କରଣ ଜୋହର ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରାୟ 20 ରୁ 30 କୋଟି ଟଙ୍କା ଫିସ ଆଦାୟ କରନ୍ତି ।karan

3. ରାଜକୁମାର ହିରାନି :

ରାଜକୁମାର ହିରାନୀ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନ୍ୟତମ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ତାଙ୍କର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଫିସରେ ବହୁତ ଭଲ ରୋଜଗାର କରେ । ରାଜକୁମାର ହିରାନୀ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ପାଇଁ ପ୍ରାୟ 10 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି ।

2. ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ:

ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ସେ ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ,ସିଂହମ,ସିମ୍ବା, ଗୋଲମାଲ ସିରିଜର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି । ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ପାଇଁ ପ୍ରାୟ 25 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି ।

1. ଏସ୍ ଏସ୍ ରାଜାମୋଲି

ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏସ୍.ଏସ୍ ରାଜାମୋଲି ଜଣେ ଅତ୍ୟନ୍ତ କାରିଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବୋଲି କୁହାଯାଅନ୍ତି । ସେ ଦକ୍ଷିଣର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାହୁବଲୀ ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ପାଇଁ ଏସ୍ ଏସ୍ ରାଜାମୋଲି ପ୍ରାୟ 100 କୋଟି ଟଙ୍କା ଫିସ ନିଅନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହିଭଳି ସୂଚନା ପ୍ରତିଦିନ ନେଇ ଆସିଥାଉ, ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରିବା ସହ ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ, ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *