ଏହିପରି ପାଦ ଥିବା ଝିଅ ହୋଇଥାନ୍ତି ସବୁଠାରୁ ରାଗୀ ସ୍ୱଭାବର । ପାଦ ଦେଖି ଜାଣନ୍ତୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ । ବନ୍ଧୁଗଣ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ତଥା ସମୁଦ୍ରଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ପାଦ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବର ଅନ୍ୟ ପ୍ରାନ୍ତ ଏବଂ ଶରୀରର ଅନ୍ୟ ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ଏହାର ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇପାରିବ। ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ, ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଆକଳନ କରାଯାଇପାରେ। ମହିଳାଙ୍କ ପାଦ ଦେଖି ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କୁହାଯାଇ ପାରିବ ।

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଝିଅଙ୍କ ପାଦ ନିହାତି ଦେଖନ୍ତୁ:

ଏପରି ମହିଳା ଯାହାର ପାଦ ଜମି କିମ୍ବା ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ସ୍ପର୍ଶ କରୁନାହିଁ, ତେବେ ଏହା ଅଧିକ ଯଥେଷ୍ଟ, ତେବେ ଏପରି ମହିଳା ଅଧିକ ରାଗି ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିମାନି ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ପ୍ରକୃତିର କ୍ରୋଧ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା କଷ୍ଟକର ।girl feet

କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଅଭ୍ୟାସ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଦ ପଛ ବହୁତ ମୋଟା, ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ଘର ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ ।  ସେମାନଙ୍କ ହେତୁ, ଘରେ ସର୍ବଦା ଝଗଡା ଅଛି । ମହିଳାଙ୍କ କପାଳ ଏବଂ ବାଉଟି ଲମ୍ବା, ଏବଂ ଅଣ୍ଟାର ଅଂଶ ଭାଲୁ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ଏହା ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅସନ୍ତୋଷ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ରୋଜଗାର ହୁଏ ନାହିଁ। ଘରେ ବରିଷ୍ଠ ଲୋକ ଅସୁସ୍ଥ ରୋଗ ରେ ପଡ଼ନ୍ତି ।

ଯେଉଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପାଦ ର ମଝି ଅଂଶ ସରୁ ।  ସେହି ମହିଳା ମାନେ ଘର ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ନୁହେଁ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ।  ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଘରକୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆଦୌ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ । ଏମାନେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ କେବେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ ।feet

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ ।  ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *