ଭୂଲରେ ମଧ୍ୟ କାହାରି ହାତରେ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୫ଟି ଜିନିଷ ନଚେତ ହୋଇଯିବେ ଭିକାରୀ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଆମ ଜୀବନ ସହିତ ଅନେକ ନିୟମ ଅଛି ଯାହା ଆମ ଜୀବନରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଲାଭଦାୟକ ବିଷୟ। ସେହିଭଳି, କେତେକ ନବା ଦେବା ସହିତ ଜଡିତ ନିୟମ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି ଯାହା ମନରେ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ହଁ, ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି କିଛି ଲୋକ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ମାଗିଥିବା ଜିନିଷ ହାତକୁ ଦେଇ ଦିଅନ୍ତି। ତେବେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଘଟୁଥିବା ଅଶୁଭ ଘଟଣା ପାଇଁ ସେମାନେ ହିଁ ଦାୟୀ, ଯାହା ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଭୁଲ୍ ବିବେଚିତ । ଆଜି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ସେମାନଙ୍କୁ ପାପୁଲିରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦେବାରେ କ୍ଷତି ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ।

ଲୁଣ :

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କେହି କେବେ ଲୁଣ କୁ କାହା ହାତରେ ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛି ଯେ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା, ସମସ୍ତ ଭଲ ଗୁଣ ହ୍ରାସ ହୁଏ। ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆକ୍ରୋଶ କରନ୍ତି ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି ।salt

ତେଣୁ ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଲୁଣ ମାଗନ୍ତି କିମ୍ବା ଲୁଣ ଦେବା ପାଇଁ ପଚାରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ହାତରେ ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏହାକୁ ପ୍ଲେଟ କିମ୍ବା ପାତ୍ରରେ ରଖି ତଳେ ଥୋଇ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ଜଳ ;

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ପାଣିକୁ ଅନ୍ୟର ପାପୁଲିରେ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏପରି, ଧର୍ମ, ଅର୍ଥ ଏବଂ ପୁଣ୍ୟ ଗୁଣର କ୍ଷତି ହୁଏ । ଅତଏବ, ସବୁବେଳେ ପ୍ଲେଟ ରେ ପାଣି ଗିଲାସ ରଖି ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ରୁଟି ;

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ରୁଟି କେବେବି ସିଧାସଳଖ କାହାକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଏହା ବିଚଳିତ ଯେ ଏହା ତଳକୁ ଯାଏ । ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ କେହି ଜଣେ ରୁଟି ଦେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଏହାକୁ ପ୍ଲେଟ ରେ ରଖନ୍ତୁ ।ruti

ରୁମାଲ ;

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କେହି କାହାକୁ ନିଜର ପର୍ଶନଲ ରୁମାଲ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଏହା ସମ୍ପର୍କର କ୍ଷତି, ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ । ତେଣୁ କାହାକୁ ହାତ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ଲଙ୍କା ; ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ଯଦି କେହି ତୁମକୁ ଲଙ୍କା ମାଗନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଭୂଲରେ ମଧ୍ୟ ହାତରେ ଦେବେ ନାହିଁ। ଏହାକୁ ଏକ ପ୍ଲେଟରେ କିମ୍ବା ପାତ୍ରରେ ରଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ । କୁହାଯାଏ ଯେ ତୁମର ଏକ ଦୃଢ଼ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି,ତେବେ ଏହା ଭାଙ୍ଗିପାରେ ଏବଂ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ । ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *