ଏହି ୩ଟି ନାମର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆଦୌ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ବନ୍ଧୁତା, ବହୁତ ସ୍ୱାର୍ଥପର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ଲୋକ

frends

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ । ବନ୍ଧୁଗଣ,ଭାରତର ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ନାମ ଦିଆଯାଏ । ଏହି ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହା କୁହାଯାଇଛି, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଅତୀତ,ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ। କେବଳ ଏହା ନୁହେଁ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଂଶର ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ । ସମୁଦାୟ ୧୨ ଟି ରାଶି ରହିଛି ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି । ଏହି ସମସ୍ତ ରାଶି ନକ୍ଷତ୍ର ରେ ଉପସ୍ଥିତ ଯେକୌଣସି ଗ୍ରହ ସହିତ ଜଡିତ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ଏହି ଗ୍ରହ ଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ, ଏହା ତୁମର ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଯଦିଓ ଆଜିର ଆର୍ଟିକିଲରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବିଶେଷ ପରିମାଣର ଏକ ନାମ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାର ଲୋକମାନେ ବହୁ ଅର୍ଥର ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରକୃତି ଏହାରି ଭିତରେ ଥାଏ ।friend

ଏମାନେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସ୍ୱାର୍ଥପର ଅଟନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଜଗାରେ ବାସ କରନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ସେମାନଙ୍କୁ କାହାକୁ ମିଛ କହିବାକୁ କିମ୍ବା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ, ସେମାନେ କରନ୍ତି । ଯଦି ଏପରି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରେ କିଛି ପ୍ରତିଭା ଅଛି, ତେବେ ସେଥିରେ କିଛି ତ୍ରୁଟି ଅଛି । ଆଜି ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ବିସ୍ତାର କରିବୁ ।

A ନାମର ଲୋକ :

ଏହି ନାମର ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କ କାମରୁ କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଯଦି ସେମାନେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କୌଣସି ଲାଭ ନ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ସେଠାକୁ ଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏପରିକି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏଗୁଡିକ କେବଳ ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତିଆରି କରନ୍ତି, ଯାହା ଠାରୁ କିଛି ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ। ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟର ନୁହେଁ, ତେବେ ସେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ, ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ସେମାନଙ୍କର ଘୂର୍ଣ୍ଣ କରେ । ସେମାନେ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କର ଲାଭ କଥା ପ୍ରଥମ ଭାବନ୍ତି । ଏମାନେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସ୍ୱାର୍ଥପର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କୁ କେବେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

K ନାମ ଥିବା ଲୋକମାନେ ;

ଏହି ନାମଗୁଡିକ ବହୁତ ଚତୁର । ଏହି ସୁବିଧା ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ବିଭିନ୍ନ ଖେଳକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ । ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜାଲ ପକାନ୍ତି । ଯଦି ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସରିଯିବ, ତେବେ ସେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗୋଇଠା ମାରନ୍ତି । ଏହା ହେତୁ, ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସେମାନେ ନିଜ ନିଜ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି, ତା’ପରେ, ଏହି ରାଉଣ୍ଡରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣକୁ ଯେତେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ।friends

K ନାମର ଲୋକମାନେ ;

ଏହି ନାମର ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ନିଜର ସ୍ୱାର୍ଥ ଦେଖନ୍ତି । ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭାବନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ । ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଏହାକୁ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ। ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଲାଭ କଥା ଭାବନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ସଙ୍କୋଚନ ସ୍ତରରେ କେବେ ଅସୁବିଧା ନହେବା ଉଚିତ୍ । ସେମାନେ ଧୋକା ଦେବାରେ ନିପୁଣ ଅଟନ୍ତି । ଏହା ହେତୁ, ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରାଗନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ । ଆପଣ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ନିଜ ବନ୍ଧୁ ପରିଜନ ଙ୍କ ନିକଟରେ ନିଶ୍ଚୟ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ, ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *