27 ମେ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଆଜିଠୁ ବଦଳୁଛି ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ନର୍ଭସ ଦେଖାଯିବେ | ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନର ମୋଡ଼ରେ ଅନେକ ବାଧା ଆସିବ, ଯାହାକୁ ତୁମେ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଖୋଲିପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ଘରର ବୟସ୍କ ବୟସ୍କମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଏହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜଣେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାଟକୋଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶି ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏକ ବଡ ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମାନ ରହିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ, ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଉଦ୍ୟମ ସହିତ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ସଠିକ୍ ପ୍ରଚାର ଏବଂ ବିଜ୍ଞାପନ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ପୂଜାପାଠ କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ, ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଜମିରେ ବିନିଯୋଗ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭବାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଅନେକ ଭଲ ଉପାୟ ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଅଫିସରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଅଫିସରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟର ଗତି ତୀବ୍ର ହେବ | ତୁମର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଗ୍ରାହକମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆଶାକରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମକୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଆପଣ ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢିବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର କୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ବୟସ୍କଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *