25 ମେ 2021 ରାଶିଫଳ – କେମିତି ରହିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ଘଟୁଛି। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଧିକ ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆୟରୁ ବଢିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ବଢେଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟକର | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ତୁମକୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଦେଶବାସୀ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଭୁଲ ପଥରେ ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯିବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଖରାପ ଦେଖାଯାଉଛି | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସାଧାରଣ ଫଳ ମିଳିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ନିଜର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଚାଲିବା ସମୟରେ ତୁମେ କୌଣସି ଅଜଣା ଜିନିଷ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | କିଛି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ହେତୁ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଘର ଚଳପ୍ରଚଳ କରିବ | ବିବାହିତ

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଦେଶକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ତୁମେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମିଟିଂ କରିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *