21 ମେ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଆଜି ରୁହନ୍ତୁ ସାବ-ଧାନ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଲାଭ ଏବଂ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ହେଉଛି ବୃଷ ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ସମସ୍ତ ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଅର୍ଥର ସୁଯୋଗ ଦେଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଚାପ ଚଳାଇବା କିଛି ମାତ୍ରାରେ କମ୍ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି – ଆଜିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ସେହି ଅନୁସାରେ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଅଫିସରେ କୌଣସି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ଦଳ ସହିତ ଧାରଣା ବାଣ୍ଟିବା ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଟି ଠିକ୍ ମନେହୁଏ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ତୁମେ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ତେବେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ୍ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇପାରେ | ତେଣୁ ତୁମେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଜିଦ୍ ଧରି ରଖିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ଦୁର୍ବଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ସଫଳତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କେତେକ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ବେକାର ଦେଶବାସୀ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ସହିତ ମଧୁର କଥା ହୋଇପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା ସହିତ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ସମସ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଠିଆ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କାମ କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ଜରିମାନା ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଫଳତା ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମେ ତୁମର ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପାଳନ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଆରାମଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସଗୁଡ଼ିକ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ସଫଳତାର ନୂଆ ସମ୍ଭାବନା ଆସିପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ get ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରିରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହାତକୁ ଯାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *