19 ମେ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାମରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ସକରାତ୍ମକ ଦିନ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ହୁଏତ ସବୁଠାରୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଅନଲାଇନ୍ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଦୟାକରି ତୁମର ପ୍ରାର୍ଥନାରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଧାର୍ମିକ ପୁସ୍ତକ ବଢିବା ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ମିଳିପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ସାମାଜିକ ଜୀବନ ହେଉ କିମ୍ବା କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ହେଉ, ହାଲୁକା କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମନକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସକ୍ରିୟ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଲାଭ ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଲୁକ୍ ବହୁତ ଭଲ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ | ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରେ | ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଟେନସନ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଘରର ଯେକ elder ଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଭାଗ୍ୟ ଦୟାଳୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବଢେଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର କମ୍ ହେବ | ସମସ୍ତେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟରେ ରହିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅନେକ ଦିଗରୁ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ଅଧିବାସୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବୟସ୍କଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ଲାଭ ଦେଖିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାଟାକୋଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସେମାନେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଏକ ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଶରୀରରେ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ଏହାକୁ ଫେରାଇ ପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ନବାଗତମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଆପଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତେବେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରିଥିବା ବିନିଯୋଗରେ ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯାନ୍ତି | କିଛି କାମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ନାହିଁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେଉଁମାନେ ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ପଦୋନ୍ନତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *