11 ମେ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ ମା ମଙ୍ଗଳା ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ନିଜ କାମରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ପଛକୁ ଯାଅ ନାହିଁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଅଫିସରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ହଠାତ୍, ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଏକ ସୁଖଦ ବାର୍ତ୍ତା ପାଇପାରିବେ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଟିକିଏ ଯତ୍ନ ନିଅ | ପାଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି  ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ସ୍କିମ୍ ଅଧୀନରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଲାଭ ପାଇବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କିଛି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନା ବୁଝିବା ଉଚିତ୍ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ, ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଖୋଜୁଛନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ନାଗରିକମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ମନର ନିରାଶା ଦୂର ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ତୁଳା ରାଶିର ମନ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜକୁ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମ କାମରେ ତୁମକୁ ବହୁତ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ହେବ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ଲାଭ କରିପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ମାଲିକମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ ଆଶାର କିରଣ ଆଣିଛନ୍ତି | ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ତୁମର କାମ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ବୋଲି ମନେହୁଏ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ନିରାଶାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ନିରନ୍ତର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି :ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *