29 ଅପ୍ରେଲ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେଲେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନଙ୍କର ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ରହିବ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତାକୁ ନେଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ଧନ ସଂଗ୍ରହ କର | ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ, ହଠାତ୍ ବଡ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆସିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବର୍ଦ୍ଧିତ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବାରେ କୌଣସି ଭୁଲର ପରିସର ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଡାଏଟିଂରେ ଉନ୍ନତି କର, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ପୁରୁଣା ଯୋଜନାର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକାଗ୍ର ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ଦେଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ପାଇଁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଘରୋଇ ଚାକିରି ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ନୁହେଁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ମନ ପୂଜା ପାଠ୍ୟରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦେଖାଯାଉଛି ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବା | କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ମନେହୁଏ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ମାର୍କେଟିଂ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କୁମ୍ଭାର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରେ | ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କାହା ସହିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | କିଛି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବିଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବେ | ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଜାଣିବାର ଇଚ୍ଛା ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଗରମ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହୋଇପାରିବ | କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | କର୍ମା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *