21 ଅପ୍ରେଲ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ବୁଝାମଣା ସମୟରେ ମଣିଷମାନେ ସଂଯମତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି କର ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଉଛ, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫାଶରେ ପଡ଼ିପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଚିନ୍ତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ସ୍ଥାନ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଉତ୍ସାହ ମନରେ ରହିବ | ପ୍ରେମ ହେଉଛି ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକର ସମଷ୍ଟି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଅନ୍ୟଥା କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ବାଣିଜ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପଡିବ।

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ | ହଠାତ୍ ଧନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲୋକମାନଙ୍କର ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁକିଛି ଭଲ ହୋଇଯିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆମେ ଭାଗ୍ୟ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି କରିପାରିବ | ମାତା ରାନୀଙ୍କ କୃପା ସହିତ ପରିବାରରେ ଅନେକ ସୁଖ ମିଳିବ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି :ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ଯେ ତୁମେ ତୁମର କୌଣସି କାମ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାର ଋଣ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଏହି ରାଶିର ଫ୍ୟାଶନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଛାତ୍ରମାନେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମହାମାରୀର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଖଦ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବ, ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି, ଯେକୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଜିତିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *