02 ଅପ୍ରେଲ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ହେବ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଜିତିବେ | ସୁଖ ମନରେ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଟେନସନ୍ ହେବ | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ହତାଶ କରିପାରେ, ତେଣୁ ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସିନର୍ଜି ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ଼ ବଣିକ ଋଣକାରବାରକୁ ହ୍ରାସ କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପୁରୁଣା ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଘରୋଇ ଆରାମ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦୃଶ୍ୟ କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଅପବ୍ୟବହାରରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ତୁମର ବନ୍ଦ କାମ ଚାଲିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ସିଂହ : ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ତୁମେ ଏଥିରୁ କିଛି ଲାଭ ପାଇବ, ଏହା ସହିତ ତୁମେ ଏହି କାମରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବ | ଅଫିସରେ ବିତାଇଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସରେ କିଛି ବିଶେଷ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ସୁଖ ଆସିବ | ଆଜି ଆପଣ ଏକାଥରକେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ପୁରୁଣା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ପାଇବ | ଆପଣ ଏପରି ଏକ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ଏବଂ ଏଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳ ହେବ | ମୋ କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ, ତୁମେ ତୁମର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମନେ ରଖିବ | କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ | ଭାବପ୍ରବଣ ଦୁର୍ବଳତା କିମ୍ବା ଶୂନ୍ୟତା ଅନୁଭବ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜିଦ୍ଖୋର ହୋଇପାରନ୍ତି |

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଟେନସନ ସୋମବାର ଶେଷ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ନିଜ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ | ଆବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଉଭୟ ସମାଜ ଏବଂ ପରିବାର କ୍ଷେତ୍ରର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଦିନଟି ହସିବା ଏବଂ ଥଟ୍ଟା କରିବାରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ସହଭାଗୀତାରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ବିଚିତ୍ର ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୋମବାର ଚନ୍ଦ୍ରର ଭଲ ସ୍ଥିତିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ମନ ସହିତ ଅଧିକ ମଧୁର କଥା କହି ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ | ତୁମେ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ପାଇବ | କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସଠିକ୍ ସମୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶକ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଦେଖାଇବେ | ଆପଣ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରଙ୍କ ଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ, ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | କୌଣସି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିବ | ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍, କମ୍ପ୍ୟୁଟର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ସାମଗ୍ରୀ କିଣନ୍ତୁ ନାହିଁ

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ରାସ୍ତା ପାଇବେ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଋଣ ନ ଦେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ହେବ | ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଏକ ଗାଡି ଏବଂ ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ଅଧିକ ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *