ଆପଣଙ୍କ ଶୋଇବାର ଶୈଳୀ କହିଥାଏ ଏହି ସବୁ ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ |

sleep

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଚାଣକ୍ୟ ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଶୋଇବା ଶୈଳି ରୁ ହିଁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ପାରିବେ ସେମାନଙ୍କ ଚରିତ୍ର ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଶୋଇବା ଶୈଳି ରୁ କେମିତି ଜାଣି ପାରିବେ ନିଜର ଶ୍ୱଭାବ ବିଷୟ ରେ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଦିଆ ଜାଇ ଥିବା ଫୋଟ ରୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ନିଜର ଶୋଇବା ଶୈଳି କୁ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣି ପାରିବେ, ଏମିତି ରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମର ଶୋଇବା ଶୈଳୁ ରୁ ହିଁ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଜଣା ପଡି ଥାଏ କି ଆମେ ମାନେ କେଉଁ ପରି ଭାବେ ବଞ୍ଚୁଛୁ ଏବଂ ଆମର ସ୍ୱଭାବ କେମିତି ରହିଛି ।sleep

ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବି ଏହି ସବୁ ଲକ୍ଷଣ କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣନ୍ତୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ପେଟ କୁ ତଳକୁ କରି ଶୋଉ ଥିବା ଝିଅ ଅଧିକ ଲାଭ ବାନ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି , ସେମାନଙ୍କ ଉରରେ ସବୁ ପୁରୁଷ ମାନେ ନିଜର ପ୍ରେମ ଢାଳନ୍ତି , ସେହି ପରି ଉପରକୁ କରି ଶୋଇବା କିଛି ଝିଅ ମାନେ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ସବୁ ବେଳେ ଉପରକୁ ମୁଣ୍ଡ କରି ଶୋଇବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ,ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଲା ସେମାନେ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ନିଜ ଶୈଳି ରେ କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏମାନେ ସବୁ ବେଳେ ଅନ୍ୟ ର ଆକର୍ଷଣ ର କେନ୍ଦ୍ର ଦିନ୍ଦୁ ହୁଅନ୍ତି ,ଆର୍ଥିକ ଶୁଖ ସୁବିଧା ଏମାନେ ସବୁ ବେଳେ ପାଇ ଥାନ୍ତି କିଛି ଝିଅ ମାନେ ଗୋଡ ହାତ ଖୋଲି ତଳକୁ ପେଟ ମାଡି ଶଇବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।sleep

ସେହି ସବୁ ର ଆର୍ଥ ହେଲା ଏମାନେ ସବୁ ସ୍ଥାନ ରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦିତ କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ,ଭବିଶ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ସେମାନେ ଅଧିକ ଭାବେ ଚିନ୍ତା କରି ଥାନ୍ତି ଏମିତି ବି କିଛି ଝିଅ ମାନେ ରହି ଥାନ୍ତି । ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜକୁ ପୂରା ଘୋଡାଇ କରି ଶୋଇବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଲା ସ୍ୱଭାବ ରେ ଟିକିଏ ଲାଜୁଆ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ଅନେକ କଥା କୁ ସେମାନେ ନିଜମନ ଭିତରେ ରଖି ଥାନ୍ତି , ସେମାନେ ନିଜ ନିଜକୁ ସବୁ କିଛି ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *