ଶୁଖିଲା କାଶ ଥରକରେ ଭଲ ହେବ | ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ସହଜ ଉପାୟ

kasa

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସୁଖିଲା କାସ ବା ଡ୍ରାୟ କଫ୍ ଭଳି ସମସ୍ୟା କୁ ଆଜିର ସମୟ ରେ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଭୋଗ କରିବାକୁ ପଡୁଛି ଥରେ ସୁଖିଲା କାସ ହେଲେ ତାହା ସହଜ ରେ ଭଲ ହୋଇ ନ ଥାଏ ସେହିଥି ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର କଫ୍ ସିରାପ୍ ର ସେବନ କରନ୍ତି ,ଜାହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଅନେକ ହାନୀ କାରକ ଅଟେ । ଏମିତି ପରିସ୍ଥିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ କଣ କରିବେ ସେହିଥି ପାଇଁ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି କିଛି ନୁସ୍ଖା ନେଇ କରି ଆସିଛୁ ଜାହାକୁ ସେବନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଏହି ସମସ୍ୟା ଆପଣ ମାନଙ୍କର ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଦୂର ହେବ ତେବେ ଏହା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ସାମଗ୍ରୀ ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିବ ତାହା ହେଲା ଗୁଡ ଦୁଇ ଚାମଚ ଗୁଡ ଏହା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିବ ,kasa

ଏବଂ ପରେ ସେହିଥି ପାଇଁ ଏକ ଚାମଚ ଘିଅ ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ , ଏବଂ ପରେ ଏକ ଚାମଚ ହଳଦୀ ଗୁଣ୍ଡ , ସେହି ପରି ଅଧା ଚାମଚ ଲୁଣ ର ଏହି ଠାରେ ପ୍ରୋୟଗ ଆପଣ ମାନେ କରିବେ ,ଏବଂ ପରେ ସେହି ଥିରେ ଅଧା ଚାମଚ ରୁ କମ୍ ଗୋଲ ମରିଚ ଗୁଣ୍ଡ ମିଶାନ୍ତୁ , ଏବଂ ପରେ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ସବୁ କୁ ଭଲ ଭାବେ ଚକଟି କରି ମିଶାଇ ନିଅନ୍ତୁ ।gada

ଏବଂ ପରେ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ସବୁ ର ଛୋଟ ଛୋଟ ଗୋଲି ବନେଇ ନିଅନ୍ତୁ ଥରକ ପାଇଁ ଆପଣ ଯେତିକି ଖାଇବା ପସନ୍ଦ କରିବେ ସେହି ଅନୁସାରେ ଗୋଲି ବାନାନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଥିରେ ବ୍ୟବହୃତ ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରାକୃତିକ ଅଟେ ଏହା ଆମେ ମାନେ ସହଜ ରେ ସେବନ କରି ପାରିବା , ଏମିତି କରି ଆପଣ ମାନେ ସେବନ କରିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଏହି ପରି କାସ ର ସମସ୍ୟା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦୂର ହେବ ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *