21 ମାର୍ଚ 2021 ରବିବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଆୟ ମାର୍ଗ ମିଳିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି କଠିନ ଦେଖାଯାଏ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦୃଢ ରହିବେ | ଆପଣ ଶକ୍ତିର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଅବସ୍ଥା ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଚାଲିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଶୁଭ ସୂଚନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ | ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନବାଗତମାନଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆମେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ | ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରାଚୀନ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତେବେ ଆପଣ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ମନ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଅସ୍ଥିର ରହିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ସ୍କିମ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଭ୍ରମଣ ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି କର |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚମତ୍କାର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସଫଳତା ଖୋଜୁଛନ୍ତି | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମୟ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ହଟାଯାଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ସମୟ ହେବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଉପରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆଜି ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଏକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଶ୍ରମିକମାନେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରାଚୀନ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବିରାମ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ | ତୁମ କାମରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସନ୍ତୋଷଜନକ ଦିନ ନୁହେଁ | ମନ ଅନୁଯାୟୀ, ଲାଭ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏକ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଏହା ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢେଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଅଭିଭାବକମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *