20 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ମଣିଷମାନଙ୍କର ଦୃଢ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଅପରାହ୍ନରେ ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର, ତୁମେ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଘରର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ତୁମେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଦେଖାଯାଉଛ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଡୁଆକୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଇବ | ତଥାପି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ପରିବେଶ ପାଇବା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ବଢେଇବ | ବହୁ ଦୂରରେ ଅବସ୍ଥିତ ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ସଂଗଠନ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଦୃଢ଼ତା ରହିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବ | ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅପେକ୍ଷାକୃତ କମ୍ ସଫଳତା ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶିଫଳ : ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ପାସ୍ କରିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ | ଲକ୍ଷ୍ମୀଦେବୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ସଭା ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢୁଛିଏବଂ ପ୍ରଗତି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ତୁମର ଅଦ୍ଭୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ |

ତୁଳା : କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କିଛି ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷକରି ଆଖିରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଯେ ତୁମର ବଦନାମ ନାହିଁ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ |

ବିଛା ରାଶିଫଳ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଏବଂ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାଂସାରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ହେଉଛି ରାଶି | ବାଣିଜ୍ୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବୈଠକ ହେବ ଏବଂ ଏକତ୍ର ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ପତି-ପତ୍ନୀ ନକ୍ସଲ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଏକ କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବେକାର ଦେଶବାସୀ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରର ବୟସ୍କ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇ ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭର ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାନ୍ତି | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପିସ୍ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *