18 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ହେବ ଧନର ବର୍ଷା ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ କ୍ରନିକ୍ ରୋଗରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରିବେ, ତୁମେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ମ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଦେଖାଯାଉଛି ତୁମେ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟର ସମାଧାନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାକିରିରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶିଫଳର ଶୁଭ ଦିନ | ତୁମର ମସ୍ତିଷ୍କ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର କାମ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଯୋଜନାକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାରବାର ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଷ୍ଟକର ମନେହୁଏ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ବିଚାରାଧୀନ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ପ୍ରକୃତି ଟିକେ ବିରକ୍ତ ଲାଗୁଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ଥିବାରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହେବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସମର୍ଥିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ରଖିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ କରାଯିବ, ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ସକାଳେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦିନସାରା ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସମୟ ଆସିଛି | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅଫିସରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଭିନ୍ନ ମତ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ବଢେଇବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *