14 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ସୁର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ କୃପା ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହେବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ସରକାର କ୍ଷମତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ଆରାମ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଟିକେ ନକାରାତ୍ମକ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ, ନଚେତ୍ ଚୋରି କିମ୍ବା ନିଖୋଜ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ସାଂଘାତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦୃଶ୍ୟ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବେରୋଜଗାରୀମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ କରିଥିବା ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମ ଆଚରଣରେ ତୁମକୁ ସଂଯମ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ ହେବ | କାମ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଠିକ୍ ମନେହୁଏ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | କିଛି ଅଭାବୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ବୋଲି ମନେହୁଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଅଧିକ ରେସିଂ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଛନ୍ତି ସେମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ହାଜର ହେବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲାଭର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ରହିବ | ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *