12 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ | ଜମିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି: ବୃଷ ଲୋକମାନେ ସକାଳେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦିନସାରା ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ଶୁଭ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଦୃଢ ରହିବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯାହା ପରୀକ୍ଷା ଫଳାଫଳକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଉଚ୍ଚ ବେଗରେ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଭିଭାବକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସିବ | ଅଫିସରେ ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଚାଲିବା ହେବ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃ। କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଅଫିସ୍ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ରିଏଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତେବେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବାର ଲାଭ ଦେଖିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ତୁମର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ଘରର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହେବ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜଣେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ନୂଆ ଜିନିଷର ଯୋଜନା ମନକୁ ଆସିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର | ଏଥିରୁ ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧିରୁ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିଲା ଏବଂ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ହସ ଏବଂ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆମେ ଟଙ୍କା ଗଚ୍ଛିତ କରିପାରିବା |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ କଠିନ ସମୟରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କୌଣସି ବିଷୟରେ ମନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *