10 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତେବେ ହଠାତ୍ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ କେବଳ କାରବାର କର, ଅନ୍ୟଥା ଛାଡିଦିଅ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଏବଂ ଚାରିପାଖରେ ଆସିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହେବେ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚାପ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଋଣ କାରବାରକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମ କାମରେ ତୁମେ ବହୁତ କାମ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଖୁସିରେ ଏକାଠି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡିକ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ନମ୍ର ପ୍ରକୃତି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ତୁମର ଅହେତୁକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ଏକ ବୃହତ ଗୋଷ୍ଠୀରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଲୋକମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ କମ୍ ଚିନ୍ତିତ ମନେହୁଏ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହା ବହୁତ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଜଣେ ଭେଟେରାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଆଚରଣରେ ଟିକେ ନିରାଶ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଜୀବନସାଥୀ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ରଖିବେ | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମେ ପୂଜା ପାଠରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *