09 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ -ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଲା ମା ମଙ୍ଗଳାଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଗମ୍ଭୀର ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ତାଙ୍କର ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାମାନ୍ୟ ଉଦାସୀନ ମନୋଭାବ ପାଇବେ | ଆପଣ ଭାବୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ଅଭାବ ହେତୁ ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବେ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଟିକେ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରନ୍ତି | ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ତୁମେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବ, ତେଣୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁପଡିବ|

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶିର ଜୀବନର ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଋଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବେ | ତୁମର ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବାଧାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ତୁମ ସମ୍ପର୍କର ମହତ୍ତ୍ୱ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ଉଦାସୀନ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି, ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦୃଶ୍ୟ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ, ଅନ୍ୟଥା ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଜମିରୁ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବିଷୟ ଉପରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ନେଇପାରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ଡାଏଟ୍ ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ର ରାଶିଫଳ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅତି ଚତୁରତାର ସହିତ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଦେଶବାସୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ବାଣ୍ଟିପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କୌଣସି କାରଣରୁ, ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ | ହଠାତ୍ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ, ତେଣୁ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ନବାଗତମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆମେ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବା | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଏକ ଯାଞ୍ଚ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ତୁମେ ଯାହା ବି କୁହ, ଚିନ୍ତା କରି କୁହ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ପରିବାରରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ପିତାଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *