08 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ବରଷିବେ ମହାଦେବ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | କାରଣ ତୁମର ଲାଭ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜିର ଦିନଟି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ଚୋରି କିମ୍ବା ନିଖୋଜ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଖରାପ ମନୋଭାବ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ହତାଶ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଭ୍ରମଣ ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ବାହ୍ୟରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ | ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ନୂଆ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ କୌଣସି କାମ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ କାମଟି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ପ୍ରକୃତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଉପକୃତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମର ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତିକ୍ତତା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ନବାଗତମାନଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତମାନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତାରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ରଖିବେ | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମେ ପୂଜା ପାଠରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *