07 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | କାରଣ ତୁମର ଲାଭ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜିର ଦିନଟି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ଚୋରି କିମ୍ବା ନିଖୋଜ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଖରାପ ମନୋଭାବ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ହତାଶ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଭ୍ରମଣ ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ବାହ୍ୟରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିଫଳର ଆଜିର ଦୃଶ୍ୟ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଶ୍ରମିକମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଦିନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆପଣ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ତୁମ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟୟବହୁଳତାକୁ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ପଡିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଉପହାର ଆଣିଛି | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ପାରନ୍ତି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆମେ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବା | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଏକ ଯାଞ୍ଚ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ତୁମେ ଯାହା ବି କୁହ, ଚିନ୍ତା କରି କୁହ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ପରିବାରରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ପିତାଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *