04 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | କାରଣ ତୁମର ଲାଭ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜିର ଦିନଟି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ଚୋରି କିମ୍ବା ନିଖୋଜ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଖରାପ ମନୋଭାବ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ହତାଶ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଭ୍ରମଣ ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ବାହ୍ୟରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ମନେହୁଏ | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ହୃଦୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ, ଯାହା ମନର ଭାରକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ଦୃଢ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଶୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ପୁରାତନ ନିର୍ମିତ ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭବାନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ମୁକ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ପାଇବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଘରୋଇ ଜିନିଷ ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର | ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କହିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁ sad ଖଦାୟକ ହେବ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଅଧିକ ମନ ଲାଗିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ପୁରୁଣା ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ହେତୁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ଘର ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ଅଫିସରେ ଆପଣ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇପାରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ କହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ଅଲଗା ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *