03 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ କୃପା ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟର ଗତି ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜଣେ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ପୁରୁଣା ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଅ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଘରୋଇ ଚାକିରି ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ପାର୍ଥକ୍ୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭୁଲ ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନର ତାରୁ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ କରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦୃଢ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଖୁସିରେ ହସିବାକୁ ଦିନ ବିତାଇବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଧୀରେ ଧୀରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପ୍ରାଚୀନ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ମିଳିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି କନ୍ୟା ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ରମାଗତ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ଲୋକଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ତୁମର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଧନର ଶବ୍ଦ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶକ୍ତି ଦେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାଗଜପତ୍ର କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପରେ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଯେପରି ଚାଲିବ, କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭାନ୍ୱିତତା ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ଘରଲୋକମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ଉପୁଜେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିବାସୀଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଯେଉଁ କାମକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ଏହା ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ଦ୍ୱାରା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ମାତା ଦେବୀ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଶକ୍ତି ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଧୀରେ ଧୀରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଉପାୟ ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ, ଯାହା ପରେ ଉପକୃତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *