02 ମାର୍ଚ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ମା ମଙ୍ଗଳାଙ୍କ କୃପା ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟର ଦେଶବାସୀ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁଳା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ, ଆପଣ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ରାଶି ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଘରୋଇ ଚାକିରି ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଠିନ ହେବ | କାମ କରିବାରେ ବାଧା ଥାଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରେ | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ସେଠାକୁ ବୁଲିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ |

ସିଂହ : ଏହି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ଠିକ ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ଜିନିଷ ବାଣ୍ଟିପାରିବେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କାରବାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟିକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନେ କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗିବ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଧରି ରଖାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ସାମାନ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ଲୋକମାନେ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଟ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଶାଶୁଘରରୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କାହା ସହିତ ସ୍ମରଣୀୟ ବୈଠକ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରିୟ ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ, ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଦେଶବାସୀ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଦୃଢ ଭାବରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯାନ ଏବଂ ଘର କିଣିବାକୁ ବିଚାର କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ଥିବାରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ମାନସିକ ଚାପ ବଢିପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଭଲ ପାଉଥିବା କିଛି ହରାଉଛ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *