କାହିଁକି ବଲିଉଡ ଛାଡ଼ିଲେ ପ୍ରିତୀଜିଣ୍ଟା ନିଜେ କଲେ ଏହି ବଡ଼ ଖୁଲାସା, ନିଜକୁ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ଚାହଁନ୍ତି ନାହିଁ

prtiy

ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ବଲିଉଡରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ନାମ ବଲିଉଡର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀରେ ନିଆଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବଡ ପରଦାରୁ ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କାହା ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ ନିଜକୁ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିବାରୁ ସେ ବଲିଉଡରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି । ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାୟାଜୀ ସୁପରହିଟ୍’ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଖରାପ ଭାବରେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା । ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସନି ଦେଓଲଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଥିଲେ। ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅର୍ଶଦ ୱାର୍ସି, ଶ୍ରେୟସ୍ ତାଲପଡେ, ଆମିଷା ପଟେଲ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ ।p

1998 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଦିଲ୍ ସେ” ସହିତ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ତାଙ୍କ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ।ସେହି ବର୍ଷ ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ “ସୋଲଜର’ ଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ 2009 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ସେ 2013 ରେ ପ୍ୟାରିସର ଇଶ୍କରୁ ଫେରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମ କିଛି ବିଶେଷ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ । ଏହା ପରେ, 2016 ରେ, ସେ ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ସମୟର ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଆମେରିକାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।p

2018 ମସିହାରେ, ସେ ପୁଣି ଥରେ “ଭାୟାଜୀ ସୁପରହିଟ୍” ଫେରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଗଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ବଲିଉଡରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜକୁ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି । ସ୍ପଟବୋଇଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନୁହେଁ ଯିଏ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରେ। ମୋର କାହାରି ନିକଟରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ନାହିଁ। ଯଦି ମୁଁ ବଲିଉଡ ଠାରୁ ଦୂରରେ ଥାଏ, ତେବେ ଏହାର ଏକମାତ୍ର କାରଣ ହେଉଛି ମୁଁ ନିଜେ ନିଜକୁ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ ।prtiy

ପ୍ରୀତି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, “ଚର୍ଚ୍ଚା କୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମୋତେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନ କିଣିବାକୁ ଦେଖିବେ ନାହିଁ । ମୁଁ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମୁଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବାକୁ ଚାହେଁ।” ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କୁ ଡିମ୍ପଲ୍ ଗାର୍ଲ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଥିଲା। ତାଙ୍କ ହସକୁ ନେଇ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ପାଗଳ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ‘ଦିଲ ଚାହତା ହେ’, ‘କୋଇ ମିଲ ଗୟା’, ‘କାଲ ହୋ ନା ହୋ’, ‘ଭୀର ଜାରା’ ଏବଂ ‘କଭି ଅଲବିଦା ନା କେହେନା’ ଏବଂ ସଲାମ ନମସ୍ତେ ଭଳି ସୁପର ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଥିଲେ । ଏବେ ପ୍ରୀତି ଆଉ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ରେ କାମ କରୁନାହାନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହିଭଳି ସୂଚନା ପ୍ରତିଦିନ ନେଇ ଆସିଥାଉ,ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରିବା ସହ ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ,ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *