ଧଳା ପାରା ଆପଣଙ୍କୁ କରିବ କୋଟିପତି,କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ଘରେ ହେବ ଧନର ବର୍ଷା

para

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, କୁହାଯାଏ ଯେ ଘରେ ମୟୂର ପର ରଖିବାର ଅନେକ ଉପକାର ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୟୂର ପର ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉନାହୁଁ ବରଂ ଏହା ବଦଳରେ ଆପଣ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଘରର କିଛି କୋଣରେ ଧଳା ପାରା ର ପର ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ,କମ ରୋଜଗାର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଗୋଟିଏ ଧଳା ପାରା ହେଉଛି ଏକ ପକ୍ଷୀ ଯାହାର ଆଗମନ ଘରେ ଦାରିଦ୍ର୍ୟ ଦୂର କରେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଧଳା ପାରା ର ପର ଘରକୁ ଟଙ୍କା ଦ୍ୱାରା ଭରିପାରେ ।para

ଏହା ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୟ ଯେ ଗୋଟିଏ ଧଳା ପାରା ର ପର ଆପଣଙ୍କୁ କୋଟିପତି କରିପାରେ।ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଏକ ଛୋଟ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଧଳାପାରା କୁ ଶାନ୍ତିର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଧନର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଶାସ୍ତ୍ରରେ, କପୋତକୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର ବାହାନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଯଦି ତୁମେ ଧଳା ପାରା ର ପର କୁ ତୁମର ଘରରେ କିମ୍ବା କୋଣରେ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଧଳା କନା ରେ ପାରା ର ପର ଲଗାଇ ସେଥିରେ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧନ୍ତୁ, ତା’ପରେ ଏହାକୁ ନିଜ ଲକରରେ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବେବି ଟଙ୍କା ଅଭାବ ହେବ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଦୋକାନ ରହିଛି ଆପଣ ଏହାକୁ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ରଖିପାରିବେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାପାର ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ବୃଦ୍ଧି ହେବ।par

ଧଳା ପାରା ର ପର ଏହି ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ ;
୧) ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧଳା ପାରା ର ପର ନେବାକୁ ପଡିବ, ତା’ପରେ ସେହି ପର ଗୁଡ଼ିକୁ ଧଳା କପଡ଼ାରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ଏକ ନାଲି ସୂତା ବାନ୍ଧନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ନିଜ ଲକରରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣଙ୍କ ଆଲମୀରା ର ପାଖରେ ଏହାକୁ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ଟଙ୍କା ର ଅଭାବ ହେବ ନାହିଁ ।pa

୨) ଯେଉଁ ଘରେ ଧଳା ପାରା ଅଛି, ସେଠାରେ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଥାଏ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଏହାର ଡେଣା ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ହେବ ନାହିଁ।ଆପଣଙ୍କ ଘରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂର କରିବା ପାଇଁ, ଧଳା ପାରା ର ପର ତିନୋଟି ଡେଣା ଆଣନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ମୁଖ୍ୟ କୋଠରୀର ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ, ତା’ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଡେଣାକୁ ରୋଷେଇ ଘରେ ଏବଂ ତୃତୀୟ ଡେଣାକୁ ପୂର୍ବ କିମ୍ବା ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ।ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଯୋଗୁଁ, ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କୌଣସି ଝଗଡ଼ା ହେବ ନାହିଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହିଭଳି ସୂଚନା ପ୍ରତିଦିନ ନେଇ ଆସିଥାଉ,ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରିବା ସହ ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ,ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *