ରାତାରାତି ଚେହେରା କୁ ଗୋରା କରିଦେବ ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ଏହି ଉପାୟ

fas

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ । ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାବା ରାମଦେବ ଙ୍କ ଗୋରା ହେବାର ଅତି ଉପକାରୀ ଏବଂ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଉପାୟ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଏହି ପ୍ରତିକାର ଦ୍ୱାରା ଆପଣ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରା କିମ୍ବା ଶରୀରକୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ କରିପାରିବେ, ବନ୍ଧୁମାନେ। ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କଳା କୌଶଳ ହେତୁ। ସେମାନେ ନିଜେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି, ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯାହା ବାବା ରାମଦେବ ପ୍ରତିକାର ଆପଣଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି, ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ କରିବାର କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧଳା ହୋଇଯିବେ ।girl

ବାବା ରାମଦେବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲେମ୍ବୁ ଶୀଘ୍ର ବ୍ଲୋଣ୍ଡ ପାଇବା ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ, ଯେତେବେଳେ ବି ଆପଣ ଲେମ୍ବୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, 10 ରୁ 15 ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ସ୍କ୍ରିନରେ ଦୁଇଟି ଖଣ୍ଡ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଖଣ୍ଡକୁ କାଟି ଆପଣଙ୍କ ଚର୍ମ କଳା ଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ଭଲ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର। ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପରଦାରେ ସ୍ଥାନ ଧଳା ହୋଇଯିବ ।girls

ଚେହେରାକୁ ସ୍ୱଚ୍ଛ କରିବା ପାଇଁ, ଟମାଟୋ ଖାଆନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ଟମାଟୋ ପେଷ୍ଟ ଲଗାନ୍ତୁ, ଏହା ଚେହେରାକୁ ଶୀଘ୍ର ଗୋଲାପୀ କରିଦିଏ, ଟମାଟୋକୁ ବିକଳ୍ପ ଖଣ୍ଡରେ କାଟି ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଟିକେ ଗୋଲାପ ଜଳ ମିଶାନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ 10 ରୁ 15 ମିନିଟ୍ ଲଗାନ୍ତୁ।ଦୈନିକ କିମ୍ବା ସପ୍ତାହରେ ଦୁଇଥର, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରାକୁ 1 ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଅଧିକ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ କରିବ ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ଖବର ସବୁବେଳେ ଆଣିଦେଉ । ଏହାକୁ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସେୟାର୍ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ। ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *