ଏହି ଜିନିଷ ଟି ଏପରି ଅବସ୍ଥା କରିଦେବ ଆପଣ ଖଟ ଉପରେ ରାତି ସାରା ସ୍ତ୍ରୀସହ ଥକିବେ ନାହିଁ ।

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବସାଇଟ ରେ ସ୍ୱାଗତ, ବନ୍ଧୁଗଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହିଁ ସମ୍ପଦ । ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସଠିକ ଭାବରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ନେଇ ଆସିଛୁ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଏପରି ଉପାୟ କହିବୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ କ ଶକ୍ତି ଏତେ ଅଧିକ ବଢିଯିବ କି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଶେଯ ଉପରୁ ଉଠିବାକୁ ଈଛା ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହି ଉପାୟ ଆପଣଙ୍କ ଆକାର କୁ ବଢ଼ାଇବା ଏବଂ ଦୁଇ ଗୁଣ କରିବାକୁ ବହୁତ୍ ଲାଭ ଦାୟକ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥାଏ । ଏହି ଉପାୟ କୁ ୧୦ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅବଲମ୍ବନ କଲେ ଆପଣଙ୍କ ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ତେବେ ସେହି ଉପାୟ ଟି କଣ ଏହାକୁ କିପରି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି କିପରି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।
love
ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କର ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଗୁପ୍ତ ଅଙ୍ଗ କୁ ଲମ୍ବା ଏବଂ ଅଧିକ ଶକ୍ତ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ବହୁତ୍ ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବା ସମୟ ରେ ଗୁପ୍ତ ଅଙ୍ଗ ର ପତନ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ରସ ର କ୍ଷରଣ ଶୀଘ୍ର ହୋଇଯାଇଥିବା କାରଣ ରୁ ଅଧା ରେ ଛାଡି ଦେଇଥାନ୍ତି । ନାହିଁ କି ସେମାନେ ନିଜକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଖୁସି କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ କି ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଖୁସି କରିପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ପରଠୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ସମସ୍ୟା ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କାହିଁକି ନା ଏହି ଉପାୟ କୁ ଅବଲମ୍ବନ କରି ଯଦି ଆପଣ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିବେ ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ୧ ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଶେଯ କୁ ଛାଡ଼ିବେ ନାହିଁ ।loves

ଏହି ର ଏହି ଉପାୟ ଟି ଆୟୁର୍ବେଦିକ ଚିକିତ୍ସା ପ୍ରଣାଳୀ ସାହାଯ୍ୟ ରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି । ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଲିଙ୍ଗ ଉପରେ ଏତେ ରହିଥାଏ କି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଗୁପ୍ତଙ୍ଗ୍ କୁ ୧ ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ପତନ ହେବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ । ଏହି ଉପାୟ ର ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ନିଜର ଗୁପ୍ତ ଅଙ୍ଗ କୁ ୫ ରୁ ୬ ଇଞ୍ଚ ବଢ଼ାଇବା ସହ ତାହାକୁ ମୋଟା କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ଏହି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଅନୁରୋଧ । ଅଧିକ ସୂଚନା ନିମନ୍ତେ ଆମକୁ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *