ମହମ୍ମଦ ଶାମୀ ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଖୁଲମ ଖୁଲା କଲେ ଏହି କାମ,ଛି ଛି,ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଭିଡ଼ିଓ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଭାରତୀୟ ଟିମ ର ଦ୍ରୁତଗାମୀ ପେସ୍ ବୋଲର ମହମଦ ଶାମି ଙ୍କୁ ତ ନିହାତି ଜାଣିଥିବେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ମହମଦ ଶାମି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମଡେଲ ପତ୍ନୀ ହସିନ ଯାହାନ୍ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡିଭୋର୍ସ ହୋଇସାରିଛି । ମଝିରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା କଳହ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ହସିନ୍ ଜାହାନ୍ ବଙ୍ଗଳା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଟାଇଟଲି ସହିତ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।m

ଫେବୃଆରୀ 2 ରେ, ସେ ତାଙ୍କର 41 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋତେ ସମର୍ଥନ କରିଥିବାରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ । ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହସିନ ଜାହାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ହାତରେ ହଳଦିଆ ନେଲପଲିସ ଏବଂ ନୀଳ ଆଖି ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଅଜବ ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ବର୍ଷା ବିନା ମାଉସୀ ଇନ୍ଦ୍ରଧନୁ ପାଲଟିଗଲେ’। ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ପଚାରିଥିଲେ ‘ତୁମର ବଲିଉଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି କେବେ?’ ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ପଚାରିଲେ ସ୍ୱାମୀ ଦେଇ ପାରିଲେନି ବୋଲି ଛାଡିଦେଲେ?ଆମେ ଫ୍ରି ଅଛୁ ।w

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଭାରତୀୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଶାମି କ୍ରିକେଟ୍ ଛାଡି ନିଜର ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହସିନ ଜାହାନ ପୁଣି ଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ତାଙ୍କ ଉପନାମ ଦେବା ପରେ ହାସିନ୍ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଯୋଗୁଁ ପୁଣି ଥରେ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଭିତରକୁ ଆସିଥିଲେ। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ରଙ୍ଗୀନ ଫଟୋ ରଖିବା ପରେ କେହି ତାଙ୍କୁ ଇନ୍ଦ୍ରଧନୁ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି, ତା’ପରେ କେହି କେହି ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ।ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ହାସିନ୍ ର ଏହି ଅନନ୍ୟ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇବୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହିଭଳି ସୂଚନା ପ୍ରତିଦିନ ନେଇ ଆସିଥାଉ,ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରିବା ସହ ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ,ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *