ଜନ୍ମିତ ବାର ଅନୁସାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଏବଂ ସ୍ଵଭାବ,କଣ ରହିଛି ବିଶେଷ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବସାଇଟ ରେ ସ୍ୱାଗତ । ବନ୍ଧୁଗଣ ,ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ୟକ୍ତିର ଜନ୍ମ ତାରିଖ, ଦିନ, ସମୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନ ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ହିସାବ କରି ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇପାରେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାଏ ।

ରବିବାର ହେଉଛି ଭଗବାନ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଦିନ,ସୂର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଗୁରୁ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ତେଣୁ ଏହି ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ସେମାନେ ନିର୍ଭୀକ ହେବା ସହିତ ଏହି ଦିନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉଦାର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ।su

ସୋମବାର ହେଉଛି ଚନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ଦିନ । ଏହି ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଶାନ୍ତି ପ୍ରେମ ମୈତ୍ରୀ କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ, କାରଣ ଚନ୍ଦ୍ର ଶୀତଳତାର କାରଣ ଅଟେ । ସୋମବାର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଭାଷଣରେ ମଧୁରତା ଥାଏ ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ, ଏହି ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ନିର୍ଭୟ ଏବଂ ସାହସୀ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ଲୋକମାନେ ନ୍ୟାୟଯୁକ୍ତ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡିଯାଏ, ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି କ୍ରୋଧିତ ଏବଂ ଜିଦ୍ଖୋର ହୋଇଯାଏ। ସେ ପାଗଳ ଭଳି ଆଚରଣ କରିଥାନ୍ତି ।

ବୁଧବାର ହେଉଛି ବୁଧ ଗ୍ରହର ଦିନ। ବୁଧକୁ ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିର ଏକ କାରକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଏହି ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ପାରଙ୍ଗମ । ସେଗୁଡ଼ିକ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମଧୁରତା ଏବଂ ପାଟିରେ ଆକର୍ଷଣ ଦ୍ୱାରା ବର୍ଣ୍ଣିତ । ଏହି ଲୋକମାନେ କଳା ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ପାରଙ୍ଗମ ।d

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ଧାର୍ମିକ ଅଟେ । ଏହି ଲୋକମାନେ ଗମ୍ଭୀର କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ସହଭାଗୀ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ବିଷୟରେ ଭାବନ୍ତି । ଯଦି ଗୁରୁଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ତେବେ ଏହି ଲୋକମାନେ ମିଥ୍ୟା ଏବଂ ଛଳନାରେ ଧରାପଡିଯିବେ ।

ଶୁକ୍ରବାର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ । ତେଣୁ, ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମ ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ଅଛି । ଏହି ଲୋକମାନେ କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ। ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ନମ୍ର ଅଟେ ଏହି ଲୋକମାନେ ଆଧୁନିକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି ।shani

ଶନିବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଗ୍ରହ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ରହିଛି। ଶନି ଦେବ ହେଉଛନ୍ତି ନ୍ୟାୟର ଭଗବାନ, ତେଣୁ ଶନିଙ୍କୁ ଏକ ଶୁଭ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନ୍ୟାୟ ଏବଂ ନ୍ୟାୟଯୁକ୍ତ । ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମତକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ନୀତି ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି। ଅନ୍ୟ କାହାରିକୁ ଖାତିର କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହିଭଳି ସୂଚନା ପ୍ରତିଦିନ ନେଇ ଆସିଥାଉ,ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରିବା ସହ ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ,ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *