ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ହେଉଛନ୍ତି ବରୁଣ ଧବନ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନତାସା ଦଲାଲ?

baruna

ହେଲୋ ହାଏ,ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧାୱନ ଏବଂ ନତାଶା ଡାଲାଲ ଜାନୁଆରୀ ୨୪ ରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଉଭୟ ବିବାହ ସମାରୋହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ ଉଭୟ ବିବାହ ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛୁ ନତାଶା ଡାଲାଲ କିଏ, ଯିଏ ବଋଣ ଧାୱନଙ୍କ ହୃଦୟ ଚୋରି କରିଛନ୍ତି ?
ନତାଶା ଡାଲାଲ ଜଣେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର୍।ତାଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ବ୍ରାଣ୍ଡ ନାମ ହେଉଛି।ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ହାଉସର ନାମ ନତାଶା ଡାଲାଲ୍ ଲେବଲ୍।ବର ଏବଂ ବିବାହ ପୋଷାକ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଲେବଲ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ।br

ସେ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଅଧ୍ୟୟନ ଶେଷ କରିବା ପରେ 2013 ରେ ଭାରତ ଫେରିଥିଲେ।ସେ ପିଲାଦିନରୁ ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ। ପିଲାଦିନରୁ ବନ୍ଧୁ ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ, ଏକ ସଙ୍ଗୀତ କନସର୍ଟ ସମୟରେ ବରୁଣ ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।ସେହି ସମୟରେ ଉଭୟ ଏକାଦଶ କିମ୍ବା ଦ୍ୱାଦଶରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଥିଲେ।

ବରୁଣ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ନତାଶା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ 3-4 ଥର ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ସେ ବରୁଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ବରୁଣ ନତାଶାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନେକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନିଜର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ 2017 ମସିହାରେ, ଖବର ଆସିଲା ଯେ ବରୁଣ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାଶା ଡାଲାଲଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବରୁଣ ଏହି ରିପୋର୍ଟକୁ ଖାରଜ କରି ଗୁଜବ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।barun

2018 ମସିହାରେ, ବରୁଣ ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କ ବିବାହର ଗୁଜବ ବ୍ୟାପିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ଏବଂ 2019 ମସିହାରେ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରହିଲା। ବରୁଣ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବେ ନାହିଁ। 2020 ମସିହାରେ ବିବାହର ଆଲୋଚନା ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ହନିମୁନ୍ ଯୋଜନା କରିବାର ଖବର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।natasa

କିନ୍ତୁ କରୋନାଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। 24 ଜାନୁୟାରୀ 2021 ରେ ବିବାହ କରିବା। ସେମାନେ ମୁମ୍ବାଇର ଆଲିବାଗସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲରେ ବିବାହ କରିବେ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ଖବର ସବୁବେଳେ ଆଣିଦେଉ । ଏହାକୁ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସେୟାର୍ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ। ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *