ପାଦର ଅଙ୍ଗୁଳିର ଅକୃତିରୁ ଜାଣନ୍ତୁ – ଆପଣ କେତେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ |

pada

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ପାଦର ଅଙ୍ଗୁଳି ରୁ ଜାଣନ୍ତି ଆପଣ କେତେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ , ବନ୍ଧୁଗଣ ସର୍ବଦା ଆମେ ଦେଖିଥାଉ ପ୍ରତେକ ବ୍ୟକ୍ତିର ଶରୀର ରେ କିଛିନା କିଛି ଭିନ୍ୟତା ରହିଥାଏ ଆଉ ଶରୀରର ଆକୃତି ବା ଆକାର ଅନୁସାରେ ମନୁଷ୍ୟର ଆଚାର ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଭିନ୍ୟତା ଦେଖା ଦେଇଥାଏ । ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ ମଣିଷର ପାଦର ଆକୃତିର ଭିନ୍ୟତା ଅନୁସାରେ ବ୍ୟକ୍ତି କେଉଁ ଭଳି ହୋଇଥାଏ । ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯଦି କୈଣସି ମହିଳା ବା ପୁରୁଷ ର ପାଦର ଦ୍ୱିତୀୟ ଆଙ୍ଗୁଳି ତାର ବୃଦ୍ଧ ଆଙ୍ଗୁଳି ଠାରୁ ବଡ ହୋଇ ଥାଏ , ତେବେ ସେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ର ମନ ବହୁତ ନିର୍ମଳ ହୋଇ ଥାଏ ,pada

ଏମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ରେ ଧନ ଲାଭ ର ସୁଯୋଗ ରହି ଥାଏ ଏହା ସହିତ ଏମାନେ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ର ସୁଖ ଅନୁଭବ କରି ପାରି ଥାନ୍ତି ଯଦି ମହିଳା ବା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କର ପାଦ ରେ ଆଉ ଏକ ଆଙ୍ଗୁଳି ବଡ ହୋଇ ଥାଏ ତେବେ ସେମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଯଦି କୈଣସି ବିବାହିତା ମହିଳା ଙ୍କର ମଝି ଆଙ୍ଗୁଳି ବଡ ହୋଇ ଥାଏ ତେବେ ସାମୁଦ୍ରିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ମହିଳା ବା ପୁରୁଷ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଘର କୁ ସ୍ୱର୍ଗ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର କରି ଦେଇଥାନ୍ତି ,p

ଏମାନଙ୍କୁ ବିବାହ ପରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ର ସୁଖ ଶାନ୍ତି ମିଳି ଥାଏ ଏହା ଜୀବନ ରେ କେବଳ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ହିଁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ଏବଂ ସଫଳ ବି ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନଙ୍କର ଭଲ କାମ ଯୋଗୁ ସେମାନ ଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ବହୁତ ଆଗକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ସାମୁଦ୍ରିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯେଉଁ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଦ ର ଆଙ୍ଗୁଳି ସମସ୍ତ ଆଙ୍ଗୁଳି ଠାରୁ ବଡ ହୋଇ ଥିଲେ ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳି ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଯେଉଁ ଦିଗରେ କାମ କରିଥାନ୍ତି ସେମାନେ ସେହି ଦିଗ ରେ ସମ୍ମାନ ଅର୍ଜନ କରି ଥାନ୍ତି ।pad

ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପାଦର ମଝି ଆଙ୍ଗୁଳି ଅନ୍ୟ ଆଙ୍ଗୁଳି ଠାରୁ ବଡ ହୋଇଥାଏ ଏହି ଲୋକ ବହୁତ ଚତୁର ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତା ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ ନଥାଏ ଏବଂ ଏମାନେ ଅଳ୍ପ କଥା ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏମାନେ ନିଜର ଭଲ କର୍ମ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଯୋଗୁ ନିଜ ସହିତ କାମ କରୁଥିବା ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *