ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାମାନେ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ ଏହି ଗୋଟିଏ କାମ,ଘରେ ହେବ ଧନବର୍ଷା

sleep

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ, ବନ୍ଧୁଗଣ,ମହିଳାମାନେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ: ମହିଳାମାନେ ଘରର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏପରି ଘରେ ରହନ୍ତି ନାହିଁ ଯେଉଁଠାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯାଇନଥାଏ । ଘରର ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଛୋଟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମଗ୍ର ପରିବାରକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ । ଆସନ୍ତୁ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ପଦକ୍ଷେପ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା କରାଗଲେ ପରିବାରରେ ସର୍ବଦା ଖ୍ୟାତି, ଧନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ।sleep

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅନ୍ଧାର ପରେ କେହି ଏହା ମାଗନ୍ତି ତେବେ ଆଦୌ କ୍ଷୀର କିମ୍ବା ଦହି ଦାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ମହିଳା ରାଶିଫଳରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଏ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ହୋଇପାରେ । ତେଣୁ ଦୁଗ୍ଧ ଜାତୀୟ ଦ୍ରବ୍ୟ ସନ୍ଧ୍ୟା ପରେ କାହାକୁ ଦାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ରାତିରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପରେ ରୋଷେଇ ଘରେ କେବେବି ଅଇଁଠା ଥାଳି ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ। ରୋଷେଇ ଘରକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫା କରି ଶୋଇବା ଉଚିତ। ଏହା ଘରର ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ଘର ଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖେ ।milk

ଘରର ମହିଳାମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତୁଳସୀ ଗଛ ନିକଟରେ ଘିଅର ଦୀପ ଜାଳିବା ଉଚିତ୍। ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ କୌଣସି ଟେନସନ ନଥାଏ ଏବଂ ପରିବାର ସର୍ବଦା ରୋଗମୁକ୍ତ ହୋଇଥାଏ । ରାତିରେ କେଶକୁ କେବେବି ଖୋଲା ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏହା କରି ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି । ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଝାଡୁକୁ ଘରର ଦକ୍ଷିଣ ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରେ ଲୁଚାଇ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ଘରର ସମୃଦ୍ଧତାକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ରଖିବ। ରାତିରେ ରୋଷେଇ ଘରେ ଖାଲି ବାଲ୍ଟି ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ରୋଷେଇ ଘରେ ଖାଲି ବାଲ୍ଟି ରଖିବା ଘରେ ଟେନସନର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରେ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ସର୍ବଦା ପୂର୍ଣ୍ଣ ରଖନ୍ତୁ।ନଚେତ ଏହାକୁ ଘୋଡାଇ ରଖିବା ଉଚିତ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହିଭଳି ସୂଚନା ପ୍ରତିଦିନ ନେଇ ଆସିଥାଉ,ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରିବା ସହ ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ,ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *