28 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯିବ

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ପାଣିପାଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଅନେକ ଉତ୍ସ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ତୁମକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଟଙ୍କା ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଯୁଦ୍ଧ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ent ଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଧନର ଧନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଲା | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାଙ୍କ ସଫଳତାର ଖବର ପାଇପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆୟର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମ ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ତୁମେ ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ, ଯାହା ପରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସତର୍କ ରହିବେ କାରଣ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରନ୍ତି | କିଛି ବିଷୟରେ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଫୁଲିଯିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଯେପରି ଚାଲିବ, କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭାନ୍ୱିତତା ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ଘରଲୋକମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ଉପୁଜେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିବାସୀଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଯେଉଁ କାମକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ଏହା ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ଦ୍ୱାରା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ମାତା ଦେବୀ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଶକ୍ତି ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଧୀରେ ଧୀରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଉପାୟ ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ, ଯାହା ପରେ ଉପକୃତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *