25 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ପଡୁଛି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ଆଣିଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଖାଇବା ପିଇବାରେ ତୁମର ଅଧିକ ମନ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ତାହା ଫେରାଇ ଦେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ। ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ :ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟର ତାରା ଆଜି ବନ୍ଦ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କାମ କରିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଲାଭରେ କର୍କଟ ରୋଗର ଭାଗ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଅ | ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ତୁମର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ନିଜକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗେଇ ନେବ | ହଠାତ୍ ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନାରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ସାମଗ୍ରୀର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଏକ ଭଲ ଜୀବନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ର ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲିବେ | ଆପଣ ଘରୋଇ ଉପଯୋଗିତା ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଚମତ୍କାର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମୁଖ୍ୟତ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆରାମ ଦେବ | ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଫୁଲିଯିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *