22 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ବରଷିବ ମହାଦେବଙ୍କ କୃପା

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ସହିତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହେବ | ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଧର୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହେବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କମ୍ ଲାଭ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ତୁମର ଆଖି ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | କରାଯାଉଥିବା କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଅଧିକ ବଢିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍, ବାପା କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପ୍ରିୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେତୁ ତୁମେ ଅପାର ସୁଖ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ନିଜ ହାତରେ କୌଣସି ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ଥାଇପାରେ, ତେଣୁ ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳାର ରାଶି ଚିହ୍ନ ସେମାନଙ୍କ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଯେକୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାର ସହ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବେ | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ସାଙ୍ଗମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ କ୍ଷେତ୍ରର ବିପରୀତ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ତୁମର କୌଣସି କାମ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଏକତ୍ର କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଯତ୍ନର ସହ ଚଲାନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *