21 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ସହିତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହେବ | ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଧର୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହେବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କମ୍ ଲାଭ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ତୁମର ଆଖି ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | କରାଯାଉଥିବା କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଅଧିକ ବଢିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍, ବାପା କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇବ | କମ୍ କାମରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ସମ୍ପତ୍ତି ଡିଲର, ତୁମେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିବାହ ଆଗକୁ ବଢିପାରେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, ତେଣୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଶେଷ ଭାବରେ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ବନ୍ଦ ହେବା ଲାଭ ଆଣିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ | ତୁମ ଭିତରେ ଏକ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିପାରେ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ପରିବାର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ଥିବାରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବ | ବେକାର ଲୋକ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖ | ବୃତ୍ତି ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଅସୁବିଧା ହେବ | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଏହି ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତିର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ, ତେଣୁ ଆପଣ କଣ ଖାଉଛନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ତୁରନ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଆପଣ ସମାଜର ନୂତନ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତି ନାହିଁ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ତୁମକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନର ଲୋକମାନେ ଶାରୀରିକ ଭାବେ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲା ସହିତ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ଋଣ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *