17 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ଆଣିଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଖାଇବା ପିଇବାରେ ତୁମର ଅଧିକ ମନ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ତାହା ଫେରାଇ ଦେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ। ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ :ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟର ତାରା ଆଜି ବନ୍ଦ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କାମ କରିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଲାଭରେ କର୍କଟ ରୋଗର ଭାଗ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଅ | ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ତୁମର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ସିଂହ :ସିଂହ ରାଶିର ଆଜିର ଲୁକ୍ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ସାମାନ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟବସାୟର ସ୍ଥିତି ଆଜି ଦେଖାଯାଉଛି | ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇ ତୁମେ ଖୁସି ହେବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପରି ଦେଖାଯାଏ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆୟ ଉତ୍ସଗୁଡିକ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଘରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ରୂଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବ | କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ :ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ନୂତନ ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଧନରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ପରିବାରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳ ପାଇବେ | ଘର ଏବଂ ଗାଡି କିଣିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କ୍ଷତି ପାଇଁ ଭରଣା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଭ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ବିଚାର କରିବ | ହଠାତ୍ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ଯେ ଆପଣ ଭୁଲ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଚେଷ୍ଟା କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବ | ହଠାତ୍ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତାଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ସେମାନେ କ୍ଷତି ସହିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *