13 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଆଜି ପଡିବ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ସହିତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହେବ | ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଧର୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହେବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କମ୍ ଲାଭ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ତୁମର ଆଖି ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | କରାଯାଉଥିବା କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଅଧିକ ବଢିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍, ବାପା କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶାରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ହେତୁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟାରାଶି ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହାକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଘରେ ଅତିଥି ଆସିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଟି ଠିକ୍ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଜଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚର ବଜେଟ୍ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ | ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ପରିଚିତ ହେବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଦିନ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ତୁମେ ଆଗରେ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ରୋଜଗାର ଦ୍ୱାରା ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବିଚାର କରିପାରିବ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ଖୋଜୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ତୁମେ କହିବା ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଅଧିକ ଯତ୍ନର ସହ ଶୁଣ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *