11 ଜାନୁଆରୀ 2021 ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହେବେ ପ୍ରସନ୍ନ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି- ଆଜି ମେଷରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ । ଦୂର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ । ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ସକରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ଯାହା ବି ଭାବୁଛନ୍ତି, ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ । ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କ୍ୟାରିଅରକୁ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଦେଇପାରେ ।

ବୃଷ ରାଶି- ଆଜି ହେଉଛି ବୃଷ ରାଶିର ମୁଖ୍ୟ ଦିନ । ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ । ଅଧିକ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ତାରକା ହେତୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ । ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବେ । ହଠାତ୍ ଦୁଃଖଦ ଖବର ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ । କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆବଶ୍ୟକ ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଋଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ । ଜଣେ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି । ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବିଶେଷ ଭାବରେ କାହାକୁ l ଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବ| ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମିକକୁ ଏକ ଉପହାର ଦେବ, ଯାହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ବାଣିଜ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ | ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଜଣେ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲରେ ଅତିବାହିତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଏକ ଯାତ୍ରା ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନାରୁ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ଅତି କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ଉପରେ ତୁମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *