10 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ପଡିବ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବଢିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଭଲ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ରୋମାନ୍ସ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ହସି ହସି ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଲୋକ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ମାନସିକ ଚାପ ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଦେଶବାସୀ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ବିଷୟରେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଉପାୟ ଅଛି | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ପାଇପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଭାଗ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ଦେଇଥିବା ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ମହିଳା ରାଶିର ଚିହ୍ନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ବିବାହ ଆଲୋଚନା ଆଗକୁ ବଢିପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଚାଲୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆଜି ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ | ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ | ଏକ ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସଫଳ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସହଭାଗିତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସହାୟକ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ, ବକ୍ତବ୍ୟର କଠୋରତା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଘ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସକାଳ ଠାରୁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ମା ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ବିପଦକୁ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ସୁସମାଚାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ | କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *