09 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ମା ମଙ୍ଗଳା ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ପ୍ରକୃତିରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅଛି | କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ତୁମ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ଆପଣ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକାପଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ମନ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ | ଆପଣ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧର୍ମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ। ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଘରର ଜିନିଷ କିଣାଯାଇପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ଲାଭବାନ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନକୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟଠାରୁ ଅଧିକ, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମିକ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଅଂଶୀଦାର ଯୋଡିବାକୁ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ମକର ରାଶିର ତାରାମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କମ୍ ସଫଳତା ଅଧିକ ସଫଳତା ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ପୂରଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ସତେଜ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କରୁଥିବା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ହେତୁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଏହି ରାଶିର ନାଗରିକମାନେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ବିରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *