06 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଆଜି ଶନି ଦେବ ହେବେ ପ୍ରସନ୍ନ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏକ ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ରୋଗରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି:ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ କେବଳ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର କିଛି ହଜିଯାଇଥିବା ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ଫେରାଇ ଆଣି ପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଦୟାକରି ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ସ୍ଥିର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପରି ମନେ ହେଉଛି | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାର ହେତୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରକ୍ତ ହେବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅଫିସରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡିକ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନିଖୋଜ ଜିନିଷ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସରକାରଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ବିଜୟର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟ ଭାଗ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିଛନ୍ତି | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | କରିସ୍ମା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଗତିର ଗତି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଏହି ଉପାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ପିଲାମାନେ ଘର ବାହାରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଚାଲିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକ ଆଜି ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି | କୌଣସି କ୍ରନିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା ଉପରେ ସଠିକ୍ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦେଖାଯାଏ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଏଥିରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଆଚରଣ ବଦଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନର ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ଆପଣ ଟିକେ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *