05 ଫେର୍ବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଆଜି ମା ସନ୍ତୋଷୀ ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ରାଶିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଯୋଗ ଦେଖାଯାଏ । ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ । ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ପରି ଦେଖାଯିବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଆଜି ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ବାଲାଙ୍କ ଦିନ ଠିକ୍ ନଜର ଆସୁଛି । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଯେ କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଆପଣ ସମାପ୍ତ କରିଥିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ହାସଲ ହେବ । ଏକ ପୁରୁଣା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଚିହ୍ନ ବହୁ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ । ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ଆସିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ପରିବାରର କୌଣସି ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଉପହାର ଦେଇପାରିବେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କିଛି ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଅନ୍ୟ ରାଶି ଚିହ୍ନର ମନୋବଳ ଆଜି ସାମାନ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରାତୃତ୍ୱ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ସେମାନଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ, ଯଦି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ର ଦେଶବାସୀ କ୍ଲାନ୍ତ ଏବଂ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ବଡ ଯୋଜନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ |କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅବାଞ୍ଛିତ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଦେଖାଯିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ କାରବାର ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଋଣ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ବଜାୟ ରହିବ | ଏକ ଅସମାପ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମର ତାରାମାନେ ତୁମ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ଆଶା କରାଯାଏ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କୋର୍ଟ ଅଦାଲତର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ନାହିଁ | ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ | ହଠାତ୍ ଦୁଖଦ ଖବର ମିଳିପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ପରେ ଉପକୃତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *