02 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ଆଜି ମା ମଙ୍ଗଳା ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି- ଆଜି ମେଷରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ । ଦୂର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ । ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ସକରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ଯାହା ବି ଭାବୁଛନ୍ତି, ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ । ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କ୍ୟାରିଅରକୁ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଦେଇପାରେ ।

ବୃଷ ରାଶି- ଆଜି ହେଉଛି ବୃଷ ରାଶିର ମୁଖ୍ୟ ଦିନ । ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ । ଅଧିକ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ତାରକା ହେତୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ । ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବେ । ହଠାତ୍ ଦୁଃଖଦ ଖବର ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ । କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆବଶ୍ୟକ ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଋଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ । ଜଣେ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି । ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଏ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଘରେ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବେଶ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବା କଷ୍ଟକର |

କନ୍ୟା : ରାଶିର ଦେଶବାସୀ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ଦେଖାଯିବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ସହିତ ଜଡିତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ତୁଳା : ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | କିଛି ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜଣେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଅନେକ ରାସ୍ତା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଅଫିସରେ ଭୂମିକା ଦୃଢ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ |ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଶାଶୁଘରର ସମ୍ପର୍କର ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ସାମାଜିକ ବୃତ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଡ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ସେହି ଅନୁସାରେ ବଢିପାରରେ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *