ଛୋଟ ବେଳେ ସ୍କୁଲରେ ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ଏମିତି ଖରାପ କାମ କରି ଦେଇଥିଲେ ସାରା ଆଲ୍ଲି ଖାନ୍ । ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ସସ୍ ଫେଣ୍ଡ

sara

ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ, ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସର ପରମ୍ପରା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏହା ଘଟିଛି ଯାହାର ପିତା କିମ୍ବା ଯାହାର ପରିବାର ଲୋକ ଏକଦା ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର ଥିଲେ | ଏହି ପରମ୍ପରାକୁ ବହନ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଷ୍ଟାର୍ ପିଲାମାନଙ୍କ ଅର୍ଥାତ୍ ୟଙ୍ଗ୍ ଜେନେରେସନ୍ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ଆମେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ମାଧ୍ୟମରେ ସୌଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “କୁଲି ନମ୍ବର ୱାନ” ପାଇଁ ଆଜିକାଲି ସମ୍ବାଦରେ ଅଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ସାରା ଅଲି ଖାନ ହେଡଲାଇନ୍ ରେ ରହିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡ଼ା କରନ୍ତି ନାହିଁ |

sara-ali

ସାରା ଅଲି ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ସେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ସର୍ବଶେଷ୍ଟ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥା’ନ୍ତି | ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦରତା ଯୋଗୁଁ ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇଥାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅଭାବ ନାହିଁ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଛୋଟ ବେଳ ସମୟର କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲେ |

sara-al

ସାରା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଶେଷ କରିଥିଲେ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ସାରା ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲେ | ସେ ବେସାଣ୍ଟ ମୋଣ୍ଟେସୋରି ସ୍କୁଲ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଧିରୁଭାଇ ଅମ୍ବାନୀ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ସ୍କୁଲରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପାଠ ପଢିଥିଲେ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅଧ୍ୟୟନ ସେ 2016 ରେ ନ୍ୟୁୟର୍କର କଲମ୍ବିଆ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ଦିନକୁ ମନେ ପକାଇ ଏକ ମଜାଦାର କାହାଣୀ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ | ସାରା ଅଲି ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ମଜାକିୟା ଗୁଣ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ କେବଳ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କ ଗାଳିଗୁଲଜ ଶୁଣିବାକୁ ପଡିଥିଲା, ଗୋଟେ ଦିନ ଏମିତି ଆସିଥିଲା ଯେବେ ତାଙ୍କୁ ସ୍କୁଲରୁ ବାହାର କରିବାକୁ ପ୍ରିନ୍ସପାଲ ନିଶ୍ପତି ନେଇଥିଲେ।

sara-a

ବିଦ୍ୟାଳୟ ଦିନ ସମସ୍ତ ପିଲାମାନେ ବହୁତ ମଜା କରନ୍ତି ଏବଂ ସାରା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଦୁଷ୍ଟ ଅଟନ୍ତି | ସମସ୍ତ ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ସ୍କୁଲ ସମୟରେ ବହୁତ ମଜା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଦୁଷ୍ଟତା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଥିଲା | ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସ୍କୁଲ ସମୟରେ ଥିବା ନିଜର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ଅନେତ ସମୟରେ କ୍ଲାସ ବନ୍ଦ କରି ବୁଲିବାକୁ ପଳାଉ ଥିଲେ , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଗାଳି ଶୁଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି । ହେଲେ ଏକଦା ସେ ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ରଙ୍ଗେ ହାତେ ଧରା ପଡି ଯାଇଥିଲେ , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସ୍କୁଲରୁ ନିଲମ୍ୱିତ କରିବା ପାଇଁ ବି ନିଷ୍ପତି ନିଆ ଜାଇଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *