ଶନିଦେଵଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୪ଟି ରାଶିରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଧନର ବର୍ଷା,ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଚାକିରୀ

ଶନିଦେଵ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଅଟନ୍ତି। ଶନିଦେଵ ମହାରାଜଙ୍କ କୃପାରୁ ୪ଟି ରାଶି ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ଅଦ୍ଭୂତପୂର୍ବ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ । ଆଜି କେବଳ କଅଁଳିଆ କଥା କହି ପରକୁ ଆପଣାର କରିପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଜରୁରୀ କାମ ପୂରା ହୋଇଯିବ । ଅପରିଚିତଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭ ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟ, ନିର୍ମାଣ, ଆନୁଷ୍ଠାନିକ କାମ, ବିବାଦୀୟ ଘଟଣା ଓ ସଭାସମିତି, ଅର୍ଥ ସମ୍ପର୍କ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବେ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇପାରେ । ନିଜ ସାହି ପଡୋଶୀ, ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସତର୍କତାର ସହ କଥା ହେବା ଭଲ ହେବ । ନୂଆଘର ବା ଭୂସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ଯୋଗ ରହିଛି । ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରାୟତଃ ଭଲ ରହିବ । ଦାଂପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ।

sani

ଦେବଦର୍ଶନ ଯୋଗ ରହିଛି । ଆଜି ଆକସ୍ମିକ ଭାବେ କଥା କହୁ ନଥିବା ଲୋକଟି ହଠାତ୍ ଶତ୍ରୁତା ଭୁଲି ସୁହାଇଲା ଭଳି କିଛି କହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦର ଅବସାନ ଘଟିବ । ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଓ ଉନ୍ନତିର ଯୋଗ ପ୍ରବଳ ରହିଛି । ବେପାର ବଣିଜରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଅଫିସରେ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ । ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଦିଗରେ ଲାଗି ରହିବ । ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ମହତ୍ତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ସମାଚାର ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ସ୍ତରରେ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳାର ଅଭାବ ଦେଖାଦେବ । କୌଣସି ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ମଧ୍ୟସ୍ଥତା କରି ଅପମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପ୍ରିୟବନ୍ଧୁଙ୍କୁ କୌଣସି ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି।ଶୀଘ୍ର ଚାକିରୀ କରିବାର ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ।

sanii

ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରାୟତଃ ଭଲ ରହିବ । କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଲୋଚନା ସମୟରେ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଭାସିଯାଇ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥାଟିକୁ ପାଶୋରି ଦେଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାଇଦା ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ । ରାଜନୀତିରେ ଲାଭ ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ନିର୍ମାଣାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ, ଯୋଗାଯୋଗ, ପ୍ରେସ୍‌, ପବ୍ଳିକେଶନ, ଆଲୋଚନା ଓ ସଭାସମିତିରେ କାମଗୁଡିକ ସୁରୁଖୁରୁରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ । ଭୂସମ୍ପତ୍ତି କିଣି ପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ସ୍ତରରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ମନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ପ୍ରେମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ । ତେବେ ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ମେଷ ରାଶି,ମିଥୁନ ରାଶି,କୁମ୍ଭ ରାଶି,ମୀନ ରାଶି । ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହିଭଳି ରାଶିଫଳ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ସବୁବେଳେ ନେଇ ଆସୁ,ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଏହି ରାଶି ମଧ୍ୟରୁ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ରାଶି ହୋଇଥାଏ , ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ ଟିଏ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *