କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ଖସିଗଲେ ନିଧି ଅଗ୍ରୱାଲ ପିନ୍ଧିଥିବା ଟପ୍ସ । କ୍ୟାମେରାରେ ସବୁ ହୋଇଗଲା ରେକଡିଂ

nidhe

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଟାଇଗର ସୋଫ୍ଟ ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ମୁନ୍ନା ମାଇରେଲ ରୁ ଡେଭ୍ୟୁ କରି ଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଧି ଅଗ୍ରୱାଲ ଆଜିର ଦିନ ରେ ନିଜର ବୋର୍ଡ ଅବତାର ପାଇଁ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଜଣା ଜାଇ ଥାନ୍ତି , ସେହି ପରି ବେଙ୍ଗାଲୋର ର ଜଣା ସୁଣା ମୋର୍ଡଲ ବି ରହି ସାରିଛନ୍ତି , ଏହି ଦିନ ରେ ସେ ବିଜନେସ୍ ମ୍ୟନେଜମେଣ୍ଟ ର ଗ୍ରାଜୁଏସନ କରି ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସହିତ ସେ ହିପପ୍ ଏବଂ ବେଲି ଡେନ୍ସ ବି ଟ୍ରେନିଂ ନେଇଛନ୍ତି , ସେମିତି ରେ ଆଜିର ସମୟ ରେ ନିଧି ଙ୍କର ବହୁତ ଭିଡ଼ିଓ ଏବଂ ଫୋଟ ସବୁ ବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ସେମିତି ରେ ବହୁକ ସମୟ ରେ ସେ ଉପ୍ସ ମୁମେଣ୍ଟ ର ବି ଶୀକାର ହେବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛନ୍ତି ,nn

ସେମିତି ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଏଠାରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ବର୍ତ୍ତା ହେବାକୁ ଯାଉଛୁ ସବୁଠୁ ପ୍ରଥମେ କଥା ହେବା ଯେତେ ବେଳେ ଜି କ୍ୟୁ ନାଇଟ୍ ଆୱର୍ଡ ସମୟ ରେ ବହୁତ ହଟ୍ ଅନ୍ଦାଜ୍ ପହଁଚି ଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ଥିରେ ସେ ଏତେ ରିଭେଲିଂ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଥିଲେ ଜାହାକୁ ସେ ସମ୍ଭାଳିବି ପାରୁନ ଥିଲେ ସେମିତି ରେ ସେ ସେଠାରେ ଯେତେ ବେଳେ ପୋଜ୍ ଦେଉ ଥିଲେ ସେତେ ବେଳେ ବାରମ୍ଭାର ସେ ନିଜର ଡ୍ରେସ୍ କୁ ସମ୍ଭାଳୁ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିଲେ ସେହି ଠାରେ ସେ ବ୍ଲାକ୍ ଡ୍ରେସ ର ଟ୍ରାନଫିରାନ୍ସ ପିନ୍ଧି ଥିବା ବେଳେ ଯେଉଁ ଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁ ଥିଲେ ।nidhe

ସେହି ପରି ଫିଲ୍ଲ ଫିୟର ଟାଉନ ଆୱର୍ଡ ସମୟ ରେ ବି ତାଙ୍କୁ ରିଭେଲିଂ ଡ୍ରେସ୍ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହି ଥିଲେ ଯେଉଁ ଥିରେ ସେ ନିଜର ହ୍ୱାଇଟ୍ ଗାଉନ୍ କୁ ବାରମ୍ଭାବ ଉଠାଉ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିଲେ ଜାହା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଆସି ଥିଲେ ଜାହା ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ହୋଇ ରହିଛି , ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *